Żywe Pure Natural-rutynowe skóry suchej

Czy masz suchą skórę?

Postępuj zgodnie z tej rutyny i zrobić ogromną różnicę, jak zdrowe, świecące i piękne skóry może wyglądać!

Living Pure Natural Charcoal Olive Oil Soap

Krok 1
Charcoal SoapLiving Pure naturalne kwiaty peeling twarzy z lawendy i oliwy z oliwek

Nasze wspaniałe mydło węglowe oczyszcza głęboko w skórę, aby usunąć zanieczyszczenia i makijaż, aby pozostawić skórę nawilżona, jędrna i czysta.

Krok 2
Kwiaty
Ten delikatny peeling twarzy wykonany z naturalnych pąków kwiatowych, sięga głęboko w skórę, aby usunąć martwe skóry i zaskórników. Jego naturalna formuła pomaga wyczyścić plamy, zapobiec drobne linie i zrównoważyć skórę PH i produkcji sebum. (Nie stosować na stan zapalny skóry lub w pierwszym trymestrze ciąży)

Living Pure Natural OLEUM Serum do TwarzyKrok trzeci
Oleum
Nasze oleum serum sięga głęboko w skórę, aby usunąć martwe komórki skóry i czarnych głowic. Witamina ta wzbogacona produkt działa na noc do pomocy naturalnego odmodowania skóry. Naturalny ściągający, który równoważy produkcję ropy naftowej w skórze, jednocześnie promując produkcję kolagenu i chroniąc przed przedwczesnym starzeniem. Może być stosowany zamiast eternLiving Pure naturalne ponadczasowe głębokie nawilżenie krem na nocAl Oil Collection dla twarzy jako olej do czasu na dzień zbyt suchej lub wieku skóry.

Krok czwarty
Ponadczasowy
Cudowna garnek nawilżający w porze nocnej regeneruje i odmrozi skórę w dół do warstwy skóry. Pobudzanie krążenia odnawia uszkodzoną skórę i zwiększa kolagen, spowalnia proces starzenia i redukuje zmarszczki.

Leave a Reply

Your email address will not be published.