Żywe Pure Natural-kombinacja skóry rutynowe

Jaki jest klucz do walki ze skórą kombinowane? Zobowiązując się do schematu oczywiście!

Postępuj zgodnie z naszymi rutynowymi pielęgnacyjne i pozwól skórze się zepsuć.

Krok 1

Charcoal Soap
Living Pure Natural Charcoal Olive Oil SoapNasze mydło oczyszcza głęboko w skórę, aby usunąć zanieczyszczenia i makijaż, pozostawiając skórę nawilżona, jędrna i czysta.

Krok 2Living Pure naturalne kwiaty peeling twarzy z lawendy i oliwy z oliwek

Flowers Peeling do Twarzy

Delikatny złuszczający peeling twarzy, który dociera głęboko do porów, aby usunąć martwe komórki skóry i zaskórniki. Naturalne składniki pomagają
Aby wyczyścić plamy, zapobiec drobne linie i zrównoważyć PH skóry i produkcji sebum.
(Nie stosować na stan zapalny skóry lub w pierwszym trymestrze ciąży)

Krok trzeci

Hera REVITALISING spray do twarzy i ciała
Hera Hydrating spray rewitalizujący do twarzy i ciała z Dittany i różyTen spray na bazie różanej wody jest idealny do zamykania porów po oczyszczeniu, dając skórze zastrzyk nawilżenia. Może być również stosowany z dnia na dzień, aby odświeżyć i nawilżyć skórę w ciepłe dni i jest idealny do mgły nad nawilżający do zwiększenia nawilżenia, lub ustawić makijaż.

Krok czwarty

Krem do twarzy Nea Intense hydratacja
Bogaty w witaminę E, ten krem jest głęboko nawilżający i działa nawetLiving Pure Natural NEA intensywne nawilżenie krem do twarzy koloryt skóry, przy jednoczesnym zwiększeniu kolagenu i elastyczności w celu naprawy uszkodzonej skóry. Ten anty-aging nawilżający naturalnie trzyma w wilgoci bez zatkania pory i daje młodzieńczy blask zroszone.

Leave a Reply

Your email address will not be published.