Życie Pure Natural: Finaliści w 10 Open na eksport konkurencji

Życie Pure Natural: Finaliści w 10 Open na eksport konkurencji

Z dumą informujemy, że 6 marca udaliśmy się do biuraLondon w Londynie, aby wziąć udział w 10. Zrobiliśmy krótkiej listy zaledwie 10 finalistów z ponad 12 000 wpisów!

Wraz z dziewięciu innych eksporterów MŚP, byliśmy zaproszeni do Pitch nasze biznesplany do zespołu ekspertów sędziów na szansę wygrać £3000 nagrodę pieniężną, sponsorowane przez Bibby Financial Services.
Zanim uczestniczymy w finale, zrealizowaliśmy “plan działań eksportowych” za pomocą internetowego narzędzia do planowania.

Byliśmy konkurują z wielu innych eksporterów, począwszy od producenta papieru konopnego, kilka firm technologicznych, producent bagażu, producent wódki i producent nawozów przyjaznych dla środowiska.

Lesley Bchelor, dyrektor generalny Instytutu eksportu &Amp; handlu międzynarodowego, otworzył postępowanie poprzez powitanie nas wszystkich, a następnie wprowadzenie każdego konkurenta na scenę. Każdy z nas zaprezentował panel sędziowy na 10 minut przed udzieleniem odpowiedzi na 5 minut pytań z panelu.

Wraz z Lesley Tarchelor, sędziowie zawarte Jim Davis z Bibby Financial Services, Sarah Abrahams z Grant Thornton, Rosa Wilkinson z wysokiej wartości produkcji Catapult i Rachael Attwood z britannical -poprzedni Open do Zwycięzca konkursu na eksport.

Sędziowie zostali wdłużani przez innowacje i różnorodność naszych 100 naturalnych produktów do pielęgnacji skóry i bardzo cieszył się ich pobierania próbek. Próbowali się Nea intensywne nawilżenie krem do twarzy, Diamond Elite Hand krem i oleum twarz serum podczas przerw i skomentował pozytywnie na wszystkie ich aspekty.

Chociaż nie wygraliśmy nagrody ogólnej, jesteśmy bardzo dumni, że zrobiliśmy to, co sędziowie opisali jako “jeden z najbardziej konkurencyjnych finałów konkursu”, w którym zostali “ciężko naciskani, aby wymienić zwycięzcę”. Gratulujemy zwycięzcom Age Check Certification Services Ltd oraz naszym innym finalistom.

 

Galeria

Living Pure Natural-otwarty na eksport Lesley Bachelor
Otwórz na eksport Host Lesley Bachelor
Living Pure Natural-Broszura otwarta do eksportu
Otwórz na eksport
Living Pure Natural-otwarta na eksport Prezentacja Aris Tsinias
Living Pure Natural-otwarty na eksport Prezentacja CEO Aris Tsinias
Living Pure Natural-otwarty na eksport Prezentacja CEO Aris Tsinias
Living Pure Natural-otwarty na eksport Prezentacja CEO Aris Tsinias
Living Pure Natural-otwarte dla sędziów eksportowych
Otwarte dla sędziów eksportowych
Living Pure Natural-otwarty na eksport CEO Aris Tsinias
Living Pure Natural-otwarty na eksport CEO Aris Tsinias
Living Pure Natural-otwarty na eksport
Otwórz na eksport

Leave a Reply

Your email address will not be published.