W jakiej kolejności należy zastosować produkty do pielęgnacji skóry?

Jak stosować produkty do pielęgnacji skóry

Umyć twarz -rano lub w nocy jest to pierwszy krok w każdym domu pielęgnacji skóry rutynowych. Jeśli nosisz makijaż Pamiętaj, aby zrobić podwójne oczyścić wieczorem.
Użyj toneru – Jeśli korzystasz z toneru, nadszedł czas, aby użyć toneru.

Zastosuj serum lub produkt anty-trądzik -być może używasz anty-trądzik produktu lub surowicy witaminy C. Teraz jest czas, aby zastosować te produkty bezpośrednio na skórze.

Take A Break -daj czas produktów do wchłonięcia. Pij kawę, Stylizacja włosów. Wystarczy poczekać kilka minut przed kontynuowaniem rutynowych pielęgnacji skóry. Gwarantuje to, że produkt do pielęgnacji skóry został prawidłowo wchłaniany do skóry i że produkt, który stosujesz dalej pójdzie na gładko.

Czas nawilżają -teraz, że Twoje serum zostało prawidłowo wchłaniane przez skórę stosować balsam. Zastosowanie Balsam po surowicy oznacza, że dostaniesz jak najwięcej z surowicy, ponieważ balsam pomaga uszczelnić serum na skórze. Również, jeśli zastosujesz serum nad balsam to po prostu nie będzie działać. W tym czasie można również zastosować krem do oczu.

Zastosuj filtry przeciwsłoneczne-filtr przeciwsłoneczny zawsze trwa ostatnio. Następnie można zastosować makijaż. Upewnij się, że balsam został prawidłowo wchłaniany przed nałożeniem ochrony przeciwsłonecznej lub filtr przeciwsłoneczny może “pigułka” i rozpocząć toczenia się skóry. Zastosuj hojną warstwę ochrony przeciwsłonecznej i nie zapomnij o szyi, klatce piersiowej i wierzchołku uszu.

Najważniejsze

Tak więc w przypadku produktów do pielęgnacji skóry zamówienie ma znaczenie. Wystarczy pamiętać-najcieńszy pierwszy, następnie grubsze, ochrony przeciwsłonecznej Last-i zawsze będziesz stosować produkty do pielęgnacji skóry w odpowiedniej kolejności.

4 kroki dla pięknej skóry z Living Pure Natural

Umyj twarz dowolną z szerokiej gamy mydła L.P.N.

Spray Hera, woda różana tak, że skóra zostanie odświeżona.

Zastosuj oleum, nasze serum, aby zapewnić doskonałą wilgoć zapakowane tarczy i zwiększyć naturalną elastyczność.

A następnie użyć Nea, nasz wysoce absorbujący naprawy nawilżający krem do skóry, który odżywia i nawilża skórę przez cały dzień.

Źródło: http://skincare.about.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.