9 sposobów cynamon może przynieść skórze

 

1. skóra plumps
Cynamon mówi się poprawić drobne linie przez PLUMPING skóry. Oznacza to, że za pomocą cynamonu może stymulować naczynia krwionośne i doprowadzić krew do powierzchni skóry. Skóra się wystaje i drobne linie stają się mniej widoczne. Można to nawet zrobić, aby wypluć usta i może być używany jako zastępca do błyszczyka.
2. oczyszcza skórę głowy
Cynamon może być również stosowany do odżywiają skórę głowy. Zrób pastę za pomocą 1 łyżeczki zmielonej cynamonu, 1/4 łyżeczka ciepłej oliwy z oliwek i 1 łyżka miodu. Masaż to do skóry głowy i pozostawić na 15 minut.
Zmyć po tym za pomocą normalnego szamponu. Cynamon działa jak złuszczający środek do stymulowania skóry głowy i zapewnić pokarm dla mieszków włosowych.
3. leczenie egzemy
Wyprysk jest stanem, w którym skóra staje się stan zapalny i podrażniona.
4. leczenie trądziku
Cynamon jest powiedziane, aby pomóc w leczeniu trądziku i pryszcze.
5. antyseptyczne
Cynamon ma właściwości antyseptyczne. Duża liczba badań ustaliły właściwości anty-bakteryjne i anty-grzybicze cynamonu.
6. zmniejszenie oznak starzenia
Cynamon stosowany na skórze wydaje się zwiększać poziom kolagenu do sześciu godzin po jej zastosowaniu. Rozkład kolagenu powoduje, że skóra traci elastyczność i zwiększa oznaki starzenia.
7. zmiękczyć i ukoić suchą i martwą skórę
Ekstrakty cynamonu i proszku działać jako bardzo dobre złuszczające może być stosowany do usuwania martwych komórek skóry. Pomaga to przywrócić połysk i jędrność skóry. Cynamon może być stosowany w połączeniu z solą morską, olejem migdałowym, miodem i oliwą z oliwek.
Aby zmiękczyć szorstką skórę, możemy skorzystać z przeciwutleniaczem właściwości cynamonu. W badaniu przeprowadzoną w 1998, oceniano właściwości przeciwutleniające ekstraktów cynamonu. Zaobserwowano, że ekstrakty Cinnamon mają bardzo silne właściwości przeciwutleniające.
8. Aby poprawić cerę
Kolejną ważną zaletą korzystania z Cinnamon jest to, że przyczynia się do zwiększenia karnacji skóry. Jest to spowodowane antybakteryjne i anty-grzybicze właściwości cynamonu. Ale muszę dodać, to nie jest naukowo ustalone.
9. jako olejek do masażu
Olejek cynamonowy poprawia krążenie krwi. Za pomocą tego olejku do masażu, składniki odżywcze w skórze wzrasta, a to poprawia odcień skóry. Olejek cynamonowy wykonany z liści może być stosowany tylko na skórze. Olej wykonany z kory cynamonu zwykle powoduje reakcje alergiczne.

Źródło: www.thesuperfoods.net

Leave a Reply

Your email address will not be published.